Volgende groepen maakten hun opwachting tijdens de afgelopen jaren

Acts 2019

Frank Poelvoorde (B) - Le Passant

Cirkus in Beweging (B) - Dyne

Roikkuva (Zw) - Ohne Louis

Moving Fire Arts (B) - Mystic Fire Theatre

Gromic (B) - Magomic Show

Goma (D) - The Atari Show

Cie mauvais coton (Fr) - Culbuto

                                 - Mues

Zirkus Morsa (D,F) - La fin demain

Adriano Cangemi (It) - Nagual

Compagnie FK (B) - Droomverteller

Alles loopt op rolletjes (B)

             - Kermis op rolletjes

             - Tattoo on wheels

             - Vertellingen

Acts 2018

Bencha (NL) - Who To Tango

Fabuloka (NL) - Staal

Hikohki Gumo (ZW) - Vapor Trail

Chaussons Rouges (B, SP) - Hircus

Monsieur + Pianistin Nora Born (D) -

            Monsieur macht Kunst

Rolando Rondinelli (Es) - Tip Tap Poum

Doble Mandoble (Es) - La Belle Escabelle

Senmaru & Yuki (Jpn) - Edo-Daikagura

Darko Gjurcinowsky (MK) -

         Someone here is not normal!?

Krijmfresj (B) - !Eureka

Rufino Clown (I) - Fausto Barile

Ell Circo D'ell Fuego (B) - Carrousel

Cirkus In Beweging - workshop

Acts 2017

Duo Looky (Is) - Happy Hour Show

Cie Autoportante (I,Arg) - Fuori al naturale

Cia Maintomano (Es) - Ekilibua

Circo Pitanga (Ch) - Nuptial Ropes

el TioTeo (Es) - Surfing the Street

Meriko (Jpn) - Pole Aerial Dance

Wietske Vogels (NL) - De Grote Hula Show

Krijmfresj (B) - Charlatan de la rue

Barto (B) - Comique Acrobatique

Jorik (I) - Keep going, you can make it

Coco Choco (NL) - Choco turbo wellness

                        & Choco Tattoo Shop

De Zeepbellen Cie (B) - Mi Grande

                        - reuzenzeepbellen

Cirkus in beweging - A la carte

                          - kleuterworkshop

                          - workshop evenwicht

Acts 2016

Bencha Theater (Nl) - Katumbar

Colm O'Grady (UK) - Hot Potato

Circus Krak (B) - Viva Viktor

Gregor Wollny (D) - Brot und Spüle

Mr Dyvenitz (Sp) - Vari

Teatro Pavana (Nl) - Giraffe

Quetzalqoatl (Mex) - Ritual de Fuego

Cirq'ulation Locale (B) - Second Life

Cirque le la Lne (B)

            - Wonderbaarlijk Fenomeen

Witty Look (J) - Witty Look Show

Tombs Creatius Company (Sp)

                           - Colors de Monstre

Circus in Beweging (B) - Dynamo

Acts 2015

Circlou (B) - Voltica

Cie 100 racines (Fr) - Au pied du mur

Andréanne Thiboutot (Ca) - Hoopelai

Cie Carré Curieux, Cirque Vivant!  (B)

                                    - Entre Nous

Cie Arts des Airs (Fr) - Siëste Cubaine

Ron Jaluai (B) - Mobiele cocktailbar

El Diabolero (D) - Diabolirium

Sur Mesure (B) - Fillage

Martin Forget (Ca) - kofferman,

  boodschapper & krantenverzamelaar

Krijmfresj (B) - La Catastrophe du lapin

Fiets je eigen Schilderij (N)

Cirkus in Beweging (B)

               - workshop Kleutercirkus

               - workshop Chinese Mast

Acts 2014

Torch Michael (B) -One man show

Stichting Kei (N) - Recycle Muziekkist

Angel Ramoz Sanchez (B) - En attendant Julio

Cirque Cirqulaire (B) - Fernando’s Intermezzo

Betty Brown (Aus) - Strong Lady Show

Strange Comedy (Ca) - Expect the unexpected

Muziekgroep op stelten (B) - muziek

Motionhouse (UK) - Captive

K’ Brothers (Ke) - acrobatie

Eventi Verticali (It) - Wanted

Circus In Beweging (B)

            - Workshop Circustechnieken

            - Workshop Parkoers

Acts 2013

Les Goulus (Fr) - The Horsemen

Theater Tartaar (B) - All-In

ZigZag (B) - Kannibalen

Tamara Campbell (Aus)

                 - Shirley Sunflower show

Unartiq (D) - RapunXL

Five Quartet Trio (It) - Bus Stop

Clarke McFarlane (USA)

            - Mario,queen of the circus

Bencha (Nl) - Kolka

Circus In Beweging (B)

          - Workshop Circustechnieken

          - Workshop Luchtacrobatie

Acts 2012

1ste jaar Sint-Pieters-Leeuw

Cirqulation Locale (B)

                    - Trampoline Mission 3

Joppe Wouters (B) - Joplada

Celso y Frana (Es)- Here begins the story

Olof zitoun (Fr) - Bistro 

Cie Azeïn (Fr/B) - La vie Tendre et

    Cruelle des animaux sauvages

Cirque-Cirqulaire (B) - Ciné Cirq

Alakazam (USA) - The human knot

Rizzo (NL) - 1 min act

Dr Bubbels (B) - zeepbellen workshop

I-n-eye (Nl) - Uzz vuurshow

Circus In Beweging (B)

                - workshop evenwicht

Acts 2011

1ste jaar StraPatZen

Spheric Emotions (D) - Nebula Swing

Artboem (B) - Arena

Eventi Verticali (It) - Intuizioni Verticali

Pascal Rousseau (Fr) - Le Bateleur Circassien

Hoogspanning Trapeze (NL) - Mas Tango

Zirk Theatre (IR) - Naked Lunch

Les Malins (B) - Sans Dessus Dessous

Acts 2010

Grant Goldie (Ir) - That Man

Tumble Circus (Ir) - Up and Above

Les Goulus (Fr) - The Horsemen

Les Frères Lumière (B) - Première

Le Bo Trio (B) - Rhytm & Beast

Saskia Thijs (B) - Madame Rosa’s

                incredible flea cirkus

Acts 2009

Het Peespaleis (NL) - 100% pure liefde

Cirque de la Lune (B) - Man Eat Fles

          -  Mentaal Wereld Whonder

Chonk (NL) - Het Dansende Mannetje

Magic Brian (USA) - Straitjacket Escape

1noa & Uri (IS) - Cirque No Problem

Circostancia (DK) - The Circostancia show

Acts 2008

 

Trio Sorrentino (D)

DJuggledy (D) - El Diabolo

Woesh (B) - Shake That

Che Cirque (B) - Cersosimo

Karel Casier (B) - Acropole

Acts 2007

Tine Hofman (B) - Mevrouwtje mevrouw & Butler

Abigail Collins (UK) - Femme Exposée

Cie Mirador (FR/B) - Isseo

Juan Trukyman (CU) - Cuba-Co

Cirq'ulation Locale (B) - Trampoline Mission 3

Hoogspanning Theater (NL) - Extase

Acts 2006

Ijsco Hasan (NL) - jonglerende ijscoman

Dujoli Cirkus (B) - Fin de Siëste

Torch Michael (B)

Ijs & Weder (NL)

Bencha Theater (NL)

Acts 2005

Bobarino (USA)

Flamme Fatale (D)

Maria Peligro (Arg)

Carbid (NL)

Bencha Theater (NL)

Acts 2004

Cie Les Petits Bras (FR, B)

Corpus (Can)

Infire (AUS)

Acts 2003

Guixot de 8 (ES)

Pipo & Pipette (B)

Cir'qulation Locale (B)

Kaal & Haar (NL)

Daniel Adrian (B)

Gadjo (B)

Time Circus (B)

Acts 2002

 

Cie Baladeu'x (B) - Bal à Balles ... musette

Leonardu Alulu (Arg) - The Clonic Man

Cirq'ulation Locale (B)

Circo Imperfecto (ES) - Genuinos Imperfectos

Los Daparros (B)

Acts 2001

 

straatspektakel 'de middeleeuwen'

CAM projets, middeleeuwse inkleding

Cie du Tarmak - narrenspektakel

Baba Roi

valkeniers act

Acts 2000

1ste straattheater in Wambeek

meester Stevarius (B)

Witloof Cabaret (B)

Il Tabarino (Daniel Adrian) (B)

Cie Aluna (Arg)

La Mante Belge (B)

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now